Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Adım Adım Tablo Siparişi

Sitemizde bulunan tablo tasarla bölümümüze tıklayarak birkaç adımda ve hızlıca siparişlerinizi verebileceksiniz.

Bu adımları şu şekilde sıralayarak açıklayalım:

 

1. Sürükle bırak ya da altındaki seçeneğe tıklayıp, resminizi yükleyebilirsiniz.

 

2. Eğer tek parça tablo seçmek isterseniz; bulunan 5 modelden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

 

3. Tercihinizi simetrik tablolardan yana yapmak isterseniz 13 adet farklı simetrik şekillerden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

4. Bir diğer seçenekte ise asimetrik tablolar arasından seçmek istediğiniz tablo şekilleri de 11 adet olarak karşınıza çıkacaktır.

 

5. Tablonuzun klasik şeklinden memnunsanız eğer boyutunu ayarladıktan sonra da özel tasarım tablolar bölümünden 3 tanesinden birini tabloda deneyip görebilirsiniz.

 

6. Bütün bunların yanında, tabloların boyutuna oranla fiyatlarına da bakabilir ve siparişlerinizi ona göre verebilirsiniz.

 

Aynı zamanda siparişini vermek istediğiniz tablonun tahmini kargo zamanını da öğrenerek işlerinizi rahat bir şekilde hareket ederek ayarlayabilirsiniz.

 

Eğer kendi tablonuzu tasarlamak istemiyorsanız; Tablo Galerisi bölümünden seçimlerinizi yapabilir, rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kanvas Tablo Siparişi Nasıl Verilir? Videou izlemek için tıklayınız.

 

Bu yazı 1642 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com