Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Birinci Sınıf Malzemeler

birinci sınıf kanvas tabloMüşterilerimizin her zaman istekleri doğrultusunda çalışmak, edindiğimiz misyonu bozmadan ilerleyerek uzun yıllar hizmetlerimize devam etmek istiyoruz.

İşte bu sürekliliği sağlamanın en önemli özelliklerinden birisi yaptığınız işi gönül rahatlığı ile karşınızdaki insanlara sunmaktır. Bizler, çalışanlarımızın tamamen bu işe odaklanacak şekilde; aldığımız paranın hakkını sonuna kadar hak etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Kaliteli malzemeler ile tablolarımız Birinci sınıf çam ağacından imal edilen ahşap çerçeveleri kanvas tablolarımızın alt yapısında kullanmaktayız.

 

Aynı zamanda kurutulmuş ve fırınlanmış olan çam çerçeveleri de kullanılarak; kalınlıkları 3x3 cm ve 2x3 olan ahşap şaseler yardımıyla ahşap kasnağın güçlü yapısı sayesinde tabloya herhangi bir şekilde fiziksel zarar gelmesi durumunda güçlü ve dayanıklı yapısını her zaman fiziksel etkilere karşı korumaktadır.

 

Tablolarımızın uzun yıllar solmaması için üzerine özel yüzey koruyucu uygulanmaktadır. Bu yüzey koruyucu sayesinde tablolarımız uzun yıllar boyunca ilk günki canlılığını koruyarak mekanlarınızı süslemeye devam edecektir.

 

yüzey koruyucu ahşap şase 

Bu yazı 1787 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com