Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Simetrik ve Asimetrik Tablolar

Simetrik ve Asimetrik TablolarTablolarınız; asmak istediğiniz yere göre siparişleriniz doğrultusunda hareket ederek, farklı açılarda veya farklı boyutlarda olmak üzere oldukça çeşitlilik göstermektedir.

Etrafımızdaki dekorasyon eşyalarının güzelliği her zaman çevrenin renk uyumuna, tabloların küçük yada büyük olması gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir fakat tabloların uyumunu en çok sizlerin zevki belirlemektedir ve her zaman farklı görünen şeyler de ilgi çekici bulunmaktadır.

 

Farklılık oluşturma kısmında ise sitemizden deneyerek de görebileceğiniz simetrik veya asimetrik tablolar ortaya çıkmaktadır.

 

Bu tür tabloların farklı çeşitleri bulunmakta ve bunlar 3, 4 veya 5 parçalı olacak şekilde resmi bölmek üzere çoğaltıp güzel bir görünüş elde edebilirsiniz. Her zaman müşterilerin çıkarları ve memnuniyeti baz alınarak, siparişlerinizi kısa zamanda ücretsiz kargo ile sizlere yolluyoruz.

Bu yazı 3053 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com