Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik

Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik kanvas tablo

Sitemizden verdiğiniz siparişler ile bizlere ulaştığınız takdirde tamamen müşteri odaklı olan çalışmalarımızı birinci sınıf işçilik ile süslemekteyiz.

Tüm Türkiyeye ücretsiz kargo ile yolladığımız tablolarımızda havale ve EFT'lerde %5 indirim yaparak işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Sitemizden seçtiğiniz ya da kendi tasarladığınız tabloları hazırlama aşamamızda, birinci sınıf malzeme kalitesi ile en kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz.

 

Tamamen müşterilerimizin memnuniyeti baz alınıp yapılan, kaliteli kumaşlar ile gönderdiğimiz tablolarda her zaman %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Sipariş verdiğiniz tabloların uzun süre dayanmasını yani kalıcı olmasını sağlayarak görsel anlamda çözünürlüğü de yüksek olacak şekilde titizlik ve büyük özen ile tasarlamaktayız.

Firmamız çalışanlarının bu şekilde hareket ederek misyonumuzu değiştirmeden, sürekli olarak bu tutumla hizmetlerimizi en iyi yerlere taşıyıp, memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Bu yazı 1954 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com