Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar

Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli BaskılarGünümüzde birçok insan kanvas tablo siparişi vermekte, aldıkları tabloların kalitesiz, silinebilen veya istediği gibi çözünürlükte olmamasından şikayetçidir. Biz firmamız olarak müşteri memnuniyetine önem vererek işimize elimizden geldiği kadar özen göstermekteyiz.

 

Tablolarımızın kumaşı kesinlikle koku yapmayan kumaşlar ile basılarak her zaman beklentilerin üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kullandığımız baskılar kaliteli yazıcılar ile basılarak yıllarca silinmeden ve solmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca Daha Sağlıklı ve koruyucu olması için tablolarımızın üzerine yüzey koruyucu uygulamaktayız.

 

İtina ile seçtiğimiz fotoğrafları kolayca kanvas tablo kumaşı üzerine basarak istediğiniz şekilde ve kalitede özveriyle çalışmaktayız. Son teknolojileri kullanarak bastığımız tablolarımızda kullanabileceğiniz fotoğrafların birçok alternatifi bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin tamamen müşteri odaklı olması dilediğiniz fotoğrafları sizlere özel formlarda tasarlayarak ücretsiz kargo ile hızlı bir şekilde yolluyoruz. İnternet sitemizin birçok tablo olanaklarından yararlanarak bizimle iletişime geçip siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Bu yazı 2195 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com