Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Parçalı Tablonun Özellikleri

Parçalı tablonun özellikleriGünümüzde parçalı tablolara olan ilgi günden güne artarak hem kişiye özel hem de müşterilerimizin mevcut tablolardan seçme bölümüne giriş yapıp internet sitemizde birçok tablo siparişi verebilirsiniz. Parçalı tablolar ev ve ofislerde sıkça kullanılmakta olup en büyük özelliği ise resmin anlamını bir bütün olarak yansıtmasıdır.

 

Peki parçalı tablolar nasıl asılmalıdır?

Parçalı tablo satın alan ve ilk defa asmak isteyen kişilerin en çok zorluk çektiği olay tablonun nasıl asılması gerektiğidir.. Satın almış olduğunuz parçalı bir tabloyu duvara nasıl asmanız gerektiğini adım adım anlatalım:

3 parçalı tablodan yola çıkarak; öncelikle tabloyu asmak istediğiniz duvarı belirleyip devamında göz zevkinize göre hareket ederek size en hoş görünen yere tablonun orta parçasını asabilirsiniz. Daha sonra orta kısmın sağına ve soluna simetrik olacak şekilde asarak tabloları ayrı ayrı asmak isteyenler, tamamen kendi zevkine göre de hareket edebilirler. 5 Parçalı Tablolarımızda ise asmam için şablon gönderilmektedir. Bu şablon sayesinde 2dk dan daha kısa zamanda asabilirsiniz.

Bu yazı 2006 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com