Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları

Tablolarınızı Korumanın Püf NoktalarıSizler siparişlerinizi vererek, resimlerinizi ölümsüzleştirip ev, iş merkezi veya ofis gibi mekanlarda dilediğiniz şekilde dekor olarak kullanabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken konu tabloların zarar görmeden ilk günkü gibi kalmasıdır.

Tablolarınızın eskimesi ve zarar görmesi tamamen sizlerin nasıl baktığınızla farklılık göstermekte aynı zamanda tabloları asacağınız yer veya tabloyu ney ile astığınız da bir o kadar önemlidir.

 

Tabloyu asarken tutacak olan  malzemeler çok hafif olursa tabloyu düşürebilir ve zarar verebilir örneğin kurdele gibi.. Bununla birlikte zincir veya keten gibi maddeler de tablolarınızı yıpratması yüzünden eski bir görüntü vermesini sağlar.

Duvarlarınızın yeterince geniş olmaması da asacağınız tablolarınızı az sayıda tutup, bulunduğunuz ortamı boğmasını önleyebilirsiniz.

 

Çünkü bir tabloya baktığınızda sadece görüntüye odaklanmak istersiniz. Yaşadığınız ortamı görsel olarak güzelleştirmek için spot veya daha dengeli ışıklar yansıtarak bütünselliği arttırabilirsiniz .

Bu yazı 2754 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com