Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir

İmalatını oluşturduğumuz tablolarımızı şase dediğimiz ağaca gerdirerek alt yapısını hazırladığımız kaliteli ürünler sizlere sunmaktayız.

 

Piyasada birçok tablo siparişi veren şirketler var ve sipariş etmek istediğiniz tablolar istediğiniz sürede gelmeyebiliyor, bizim diğer şirketlere göre avantajımız verdiğiniz siparişleri söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz. Peki hızlı bir şekilde tablo siparişi nasıl verilir?

 

Sitemize giriş yaparak  tablonuzu kendiniz tasarlamak isterseniz Tablo Tasarla bölümünde istediğiniz tarzlarda tablo tasarlayabilir, dilerseniz de sitemizde bulunan mevcut tablolardan seçebilirsiniz. Tablo tasarla kısmına resminizi ekledikten sonra şeklini ve tablonuzu ayarlayabilir, 30 adet özel tablo modellerimiz ile çeşitli tablolar oluşturabilirsiniz.

 

Sizleri her açıdan memnun etme isteğiyle, hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde bize gelen siparişleri özenle hazırlayarak ücretsiz kargo ile kapınıza kadar yollayalım..

Bu yazı 2438 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com