Son Yazılar

Kanvas Tabloların Boyutları Firmalara Özel Tasarımlar Promosyon Tablo Seçimlerinize Önem Veriyoruz Birbirinden Farklı Sanat Eserleri Gün Geçtikçe Artan Başarılarımız Modern Kanvas Tablolar Hizmetlerimizde Sınır Tanımıyoruz Özel Günler İçin Hediyeler Kanvas Tablolarda Kalite Ölçüsü Bakış Açınız Bizimle Değişsin Kanvas Tablolarda Fiyat Aralığı Güvenin Tek Adresi Adım Adım Tablo Siparişi Dekoratif Kanvas Tablolar %100 Sağlıklı Ürünler Birinci Sınıf Malzemeler Her Dekoru Süsleyen Tablo Seçenekleri Simetrik ve Asimetrik Tablolar Müşteri Odaklı Kaliteli İşçilik Fotoğraflarınız İle Kanvas Tablolar Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar Parçalı Tablonun Özellikleri Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları Hızlı Tablo Siparişi Nasıl Verilir Dekoratif Tablolarınızla Renk Uyumu Kişiye Özel Tablo

Tablolarınızı Korumanın Püf Noktaları

Tablolarınızı Korumanın Püf NoktalarıSizler siparişlerinizi vererek, resimlerinizi ölümsüzleştirip ev, iş merkezi veya ofis gibi mekanlarda dilediğiniz şekilde dekor olarak kullanabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken konu tabloların zarar görmeden ilk günkü gibi kalmasıdır.

Tablolarınızın eskimesi ve zarar görmesi tamamen sizlerin nasıl baktığınızla farklılık göstermekte aynı zamanda tabloları asacağınız yer veya tabloyu ney ile astığınız da bir o kadar önemlidir.

 

Tabloyu asarken tutacak olan  malzemeler çok hafif olursa tabloyu düşürebilir ve zarar v ...

Parçalı Tablonun Özellikleri

Parçalı tablonun özellikleriGünümüzde parçalı tablolara olan ilgi günden güne artarak hem kişiye özel hem de müşterilerimizin mevcut tablolardan seçme bölümüne giriş yapıp internet sitemizde birçok tablo siparişi verebilirsiniz. Parçalı tablolar ev ve ofislerde sıkça kullanılmakta olup en büyük özelliği ise resmin anlamını bir bütün olarak yansıtmasıdır.

 

Peki parçalı tablolar nasıl asılmalıdır?

Parçalı tablo satın alan ve ilk defa asmak isteyen kişilerin en ...

Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli Baskılar

Kanvas Kumaşlarımız İle Kaliteli BaskılarGünümüzde birçok insan kanvas tablo siparişi vermekte, aldıkları tabloların kalitesiz, silinebilen veya istediği gibi çözünürlükte olmamasından şikayetçidir. Biz firmamız olarak müşteri memnuniyetine önem vererek işimize elimizden geldiği kadar özen göstermekteyiz.

 

Tablolarımızın kumaşı kesinlikle koku yapmayan kumaşlar ile basılarak her zaman beklentilerin üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kullandığımız baskılar kaliteli yazıcılar ile bası ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi KanvasShop.com'da aradığınız modelleri, en uygun fiyatları bulabilir, Sıfır Risk Sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilir, binlerce kategoride online alışveriş yapabilirsiniz.

Kanvas Shop | Tablo Galerisi | Tablo Tasarla | Sanatsal Malzemeler | Kargom Nerede | Bize Ulaşın | Yardım

Copyright © 2016 Kanvasshop.com